Definitely retarded – soldier

23 thoughts on “Definitely retarded – soldier”

 1. On totiž Martin žije z vesmíru tak nepotřebuje jíst ani pít, takže peníze nepotřebuje. 😀 😀 lidi proberte se z tý diskotéky, pokud vám vadí reklama vypněte nett, zahoďte rádio a televizi a venku se na nic nekoukejte 😀 50% lidí co tady jsou by za 500,- udělalo i reklamu na Cyklon B, kde by tvrdili že se po něm lépe usíná. 😀  

  Reply
 2. Tvůj kanál mě poslední dobou moc nebaví.
  Nejprve měsíce řešíš samá velká geopolitická kontroverzní témata, na která rozsahem videí svou generalizací prostě nestačíš. A pak témata stočíš na tu stranu, abys obhajoval vlastní tvorbu a způsoby tvého financování (jinými slovy něco, co ji mi – a troufám si tvrdit že i většině diváků, které zajímaly videa a jejich obsah jako takový – zhola ukradené). Je to pro mě postupné zklamání nad zklamáním.

  Reply
 3. Jsem rád, že neděláš reklamu na kdejaké sračky jako ostatní jen kvůli prachům 🙂 Za to máš můj respekt, že dokážeš odolat těm nabídkám 🙂

  Reply
 4. Na mě jsou zase "MadBros" moc komerční. Všude samá reklama, počítače, zubní kartáčky, židle.. Všechno!.. Každý 2 týdny jsem u nich viděl reklamu..

  Reply
 5. A hlavně ty lidi, co říkaj, že jsi strašnej zaprodanec, vůbec nemaj právo něco takovýho říkat, když je to nestojí žádný peníze se na to kouknout, můžou se docela klidně na to přestat koukat!

  Reply
 6. At youtuber dělá nebo nedělá reklamu tak je to jeho věc ne ? Pokud se na tu reklamu dívat nechci tak se na ní dívat nebudu. To že se ty potažmo kdokoliv dohodně s nějakou firmou že dostane xy za propagaci něčeho tak ať kurva kdo z nás by to nevzal.. A ti největší hateři nebo ti kdo to nejvíc odsuzují by na tvém místě propagovali i tu největší sračku který by se vživotě sami nenapili. A za mnohem mín než třeba nabídne ta firma tobě. Já kdybych tu možnost měl a někdo mi něco takového nabídl tak pokud by to nebylo něco co fakt nesnáším tak proč ne.. Vezmu příklad dostal bych nabídku propagovat tebou zmíněný monster jelikož mi chutná a mám ho rád i když ho poslední dobou nepiju tak proč ne. Ale dostat nabídku propagovat bigschock tak tu odmítnu . Přece nebudu lidem kteří mě sledují vykládat jak je to skvělý když mi to nechutná a sám bych to nepil.

  Reply

Leave a Comment